Vebitcoin ve Coin Altyapıları ile İlgili Tüm Duyurular

VENCHAİN / VENCHAİN THOR ANA AĞ DEĞİŞİMİ

VEN'in yeniden markalaşmasını ve VET'e geçişi değiştirmek için, mainnet takasını aşağıdaki adımlarda gerçekleştireceğiz:

1. VEN'in depozito ve çekilmesi, 2018/07/22 23:59 (UTC) başlayarak askıya alınacak, bu noktada ana şebeke takasına başlayacağız. Önemli Uyarı: Lütfen, VEN depozitolarınızın bu saatten önce tamamen işlenebilmesi için yeterli zaman ayırdığınızdan emin olun.

2. İşlem, tüm VEN işlem çiftlerinde 2018/07/23 16:00 (UTC). Tüm VEN dengelerinin anlık bir anlık görüntüsünü (2018/07/23 16:00  UTC) alacağız ve VET'in tüm uygun kullanıcılara   

1 VEN = 100 VET oranında dağıtımına başlayacağız.

3.Lütfen dikkat: Yeni VET ticaret çiftlerinde alım satım işlemleri başladığında, önceki tüm VEN işlemleri borsadan çıkarılacaktır. Yeni hesaplarınıza eklenen Vet coin borsamızdan çekim işlemlerine açtığımız andan itibaren borsamızda size tanımlanan 1:100 adet vet çekebilme imkanı tanına nacaktır. Borsamızda vet alım satım işlemi yapılmayacaktır.

4. Ven coin son güncel fiyat üzerinden alım koyulmustur. Doğrudan satısını gercekleştirmek isteyen kullanıcılarımız 23:59 22.07.2018 satıs işlemlerinizi yapabilirsiniz .

Detaylı bilgi ; https://medium.com/@vechainofficial/vechain-financial-executive-report-vol-3-8a6aea62a907


                                                                                                          

TRON, blockchain'lerini bir Ethereum ERC20 tokeninden yeni bir ana ağa ve blockchain'e yükseltecek.

TRON yeni TRON blok zincirindeki adreslerin dengesini koruyacaktır.Kullanıcıların TRON Vebitcoin değişim bakiyesi toplamları, takastan önce 1: 1 oranında sahip oldukları toplamı yansıtacaktır. Hesaplarınızda gördüğünüz TRON bakiyeleriniz aynı şekilde görebileceksiniz. Bu süreçte sizlerin alım satım işlemlerinde aktif sekilde yapmanız için bir engel yoktur. TRON blockchain Ağı stabil hale geldikten sonra Cüzdan adres çalışmalarımız hızla  aktif hale getireceğimizi bilmenizi isteriz.

Değerli yatırımcı son zamanlarda genel olarak sorularınız ve ve yol izlemeniz konusunda bilgilendirmedir.

1.Tüm Coin fiyatları Coinmarketcap ortalamasına göre belirlemiş ve bu süreçte tüm dunya ile aynı anda eş değer fiyatlarını güncel fiyatlandırma yapılması kararlaştırılmıştır.

2.Alış emirlerinde yada Satış emirlerinizde siz değerli kullanıcılarımız belirlemekte olup Teklifinizin güncel fiyattan vermenizi öneririz (Verdiğiniz düşük rakamları Satış yapan kullanıcılarımız üzerken Alım yapan kullanıcıları sevindirmektedir.)

3.Çok acil bir durum var ise Anlık alıcı yada Satıcı'daki son fiyatlardan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

4.Coin Fiyatlarında son dönemde yasanan belirsizlik ortadan kaldırmak için Tüm dünya ile paralel fiyatları hazırlamış olup Alım satım işlemlerinde siz değerli kullanıcılarımız karar vermektedir. Bu nedenle Lütfen fiyat yüksek yada düşük diye destek açmanıza gerek yoktur.

5.Ürün transferinde Borsamız Türkiye'de bir ilki gerçekleştirmiş ve Otomatik transfer işlemlerine açmıştır ürünün gelmediğini yada gönderilmediğini düşünüyor iseniz lütfen sizlerinde görebileceği takip kodlarından takibini yapabilir borsamızdan gecikme yaşanmadığını görebilirsiniz. Transfer edilmiş olan hiç bir ürün bekletmeden hesabınıza yansımaktadır.

6.Verdiğiniz fiyat tekliflerini engellemek için siz değerli yatırımcılarımıza ''ONAY BUTONU'' Koyduk ve hatalı olduğunu düşündüğünüz durumda lütfen onayla-mayınız. (Onay vermeniz durumunda işlemin geri alınmayacağının net bir şekilde belirttik.

7.1 şubat 2018 itibari ile Alış rakamlarında %200 üstüne Satış rakamlarında ise %50 altına teklif vermenizi engelleyerek işlemlerinizde hatayı düşük ihtimal üzerine işlemlere alındı Örnek 8000TRY satısa koydunuz bir ürünü 4TRY satısı yapamazsınız

8.Para Yatırma ve çekme işlemlerinde Duyurular bölümünde net şekilde bilgi verdik Lütfen detaylıca okuyabilirsiniz. Borsamız Onaylı hesaplarda Türkiye'de en düşük komisyon ile hizmet vermektedir 1000TRY 1,5TRY komisyon öderken Alıcı ve Satıcı gözetmeden bunu uygular

9.Mesai saatleri dışında para yatırma Türkiye'deki Banka seçeneklerinin çok az olması nedeni ile Papara Elektronik ödeme kuruluşu üzerinden 14 banka seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz Alınan %1 komisyon +KDV Ödeme kuruluşu kesintilidir. 24 saat boyunca para yatırmanızı kolaylaştırmak için yapılmış uygulama tamamen siz değeri yatırımcıların inisiyatifindedir.

Lütfen Yardım talebinde bulunmadan önce bu bilgilendirmeyi okumanızı rica ederiz.


Sistemimizde kullandığımız SMS onay kodu, Kıbrıs ve Yurtdışı kullanıcılarımıza gitmediğinden dolayı sistemi kullanamamaktadır. Siz değerli yatırımcılarımızın İkili doğrulama ile sisteme daha hızlı ve güvenli bir şekilde giriş yapabilmeleri için Google Authenticator (Google 2FA) doğrulama sistemine geçiş yapmış bulunmaktayız. Google Authenticator (Google 2FA) Doğrulama


Google Authenticator, iki adımlı doğrulama yani daha güvenli şekilde doğrulama yapmanıza yarayan güvenlik arabirimidir. Birçok dijital ortamda kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan Google Authenticator bütün Android, iPhone, iPod Touch, iPad ve Blackberry cihazlarda çalışmaktadır.
Google Authenticator Nasıl Kullanılır?

Google Authenticator kullanabilmeniz için bir adet Google hesabınız ve üst bölümde belirttiğimiz cihazlardan birine ihtiyacınız olacaktır. Ardından cihazınızdan Google Authenticator uygulamasını indiriyorsunuz. Google Authenticator'ı ilk kez kullanacaksanız Kurulumu Başlat'ı seçiniz. Yeni hesap ekliyorsanız uygulamanın menüsünden Hesap Oluştur'u seçiniz.
Mobil cihazınızı hesabınıza bağlamak için:

QR kodunu kullanarak: Barkod tara'yı seçin. Authenticator uygulaması mobil cihazınızda bir barkod tarayıcısı bulamazsa, bir tane indirip yüklemeniz istenebilir. Kurulum işlemlerini tamamlayabilmek için bir barkod tarayıcısı uygulaması yüklemek istiyorsanız Yükle'yi seçin, ardından yükleme işlemlerine geçin. Uygulama yüklendikten sonra, Google Authenticator'ı yeniden açın, ardından kameranızı bilgisayarınızın ekranındaki QR koduna tutun.


Gizli anahtar kullanarak:
Sağlanan anahtarı girin'i seçin, ardından "Hesap adını girin" kutusuna Google Hesabınızın e-posta adresini girin. Daha sonra, bilgisayar ekranınızdaki "Anahtarınızı girin" kutusuna gizli anahtarı girin. Anahtarı Zamana dayalı yapmayı seçtiğinizden emin olun, ardından Ekle'yi seçin.
Uygulamanın çalışıp çalışmadığını test etmek için mobil cihazınızdaki doğrulama kodunu sitemizde bulunan Kod öğesinin altında bulunan kutuya girin, ardından "Doğrula"yı tıklayın.

Kodunuz doğruysa bir onay mesajı görürsünüz. Kurulum işlemine devam etmek için "Kaydet"i tıklayın. Kodunuz yanlışsa mobil cihazınızda yeni bir doğrulama kodu oluşturmayı deneyin ve sonra o kodu sitemizde bulunan Kod alanına girin. 
Vebitcoin Paneli için Authenticator Kurulumu
1. Vebitcoin Paneline giriş yaptıktan sonra Kullanıcı Bilgileri sekmesine giriyoruz.


2.
Kullanıcı Bilgileri kısmında alt kısımda bulunan İkili Doğrulama bölününde "PASİF" Google 2FA Ekle butonuna basınız.


3.
Google 2FA Ekle butonuna bastıktan sonra sağ tarafta QR kodu alanı gelmektedir. 


4.
Google Authenticator uygulamasında Barkodu Tara seçeneğine tıklayarak QR kodunu tarayınız ve uygulamada çıkan 6 haneli kodu sitemiz üzerinde bulunan "2FA Kodu" alanına giriniz.


5.
AKTİF ET butonuna basınız ve Kurulumu BAŞARIYLA TAMAMLADINIZ.


İkili Doğrulama (Google 2FA) aktif ettiğiniz takdirde sisteme her giriş sırasın da Google Authenticator programında çıkacak olan 6 haneli kodu girerek sisteme güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Bilginize sunar, anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.


Saygılarımızla, Vebitcoin Ekibi.

 
 
 
 


Değerli Yatırımcılarımız,

 Borsamızda yapılan geliştirme ve güncelleme sonucunda 59 Coin ile işlem yapılabilmektedir.

 Coinlerin alım satım işlemlerinin gerçekleştiği dükkan sayfalarına ulaşmak için menüden dükkan sekmesine tıklayarak işlem yapmak istediğiniz coinin dükkan sayfasına girebilirsiniz.  İşlem yapmak istediğiniz coini açılan menüde arama kutusuna yazarak veya "Diğer Coinleri Göster" tıklayarak dilediğiniz coinin dükkan sayfasına gidebilirsiniz.

 


Alış - Satış Emri verirken karşınıza işlem özetinizi gösteren onay penceresi çıkmaktadır. 


Bu pencerede verdiğiniz alış - satış emrinizin detaylarını görebilirsiniz. Herhangi bir yanlış işlem olmaması için verdiğiniz emrin detaylarını inceleyip onaylamanız gerekmektedir.

 

Lütfen verdiğiniz emirlerin detaylarını incelemeden onaylama yapmayınız. Onay verilen tüm işlemlerin sorumluluğu yatırımcıya aittir.

  

Bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz.

 


Saygılarımızla, Vebitcoin Ekibi.

 

 


Değerli yatırımcı ; 01 Mart 2018 tarihi itibari  BDDK Belirlediği Bankalar üzerinden yapılan Para yatırma işlemler  7/24  Havale ve Çalışmakta olduğumuz bankalar Eft yapabilirsiniz. Para çekim işlemleri Haftanın 5 günü (Cumartesi Pazar hariç) saat  09:00 ile 16:30 arası işlemleriniz gönderimler işlem sırası ile yapılmaktadır Belirlenen saat dışında yapılan para çekim işlemleri bir sonrası mesai saati 09:00 gönderimi tamamlanmaktadır. Eft işlemleri yapmak isteyen kullanıcılarımız Lütfen alıcı hesap olarak Vebitcoin  Teknoloji A.Ş yazmanızı rica ederiz.

Bilginize sunar, anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.


Saygılarımızla, Vebitcoin Ekibi.


Değerli Yatırımcılar ; 15 Nisan 2018 itibari ile 1000TRY altı yatırma ve çekim işlemleri Papara üzerinden yapılacaktır. işlemlerinizin aksaklık yaşanmaması için www.papara.com 'dan lütfen kayıt işlemenizin tamamlayınız. Vebitcoin Teknoloji A.Ş. banka hesaplarına belirlenen tutar altındaki ödemeleri kabul edilmeyeceğini bildirmek isteriz.


Değerli Yatırımcılarımız,


Borsamızdan ilk coin transferleriniz de güvenlik sebebi ile 96 saat ürün çekimi yapılamamaktadır. ''Sahte hesap - Banka bilgilerini çaldırmış üyelerimizin '' güvenliği için bu işlemleri borsamızda uygulamaya geçilmiştir.

Değerli yatırımcı ;

Son zamanlarda Yaşanmakta olan Telefon dolandırıcılığı , Mobil bankacılık hırsızlığı artması nedeni ile tüm kullanıcılarımızın güvenliğini en üst seviyede tutmak için Tüm coin çekim işlemleriniz 15 Mart 2018 tarihinden itibaren 2FA Google Authenticator Zorunluluğu getirilmiştir. Lütfen yükleme için duyurular bölümünde telefonlarınıza nasıl entegre edebileceğinizin bilgileri verilmiştir. Ancak entegre yapamayan kullanıcılarımız Lütfen yardım bölümünden desek talebi oluşturularak ekibimiz sizlere yardım edecektir.

NOT: 15 MART 2018 Tarihi itibari ile tüm Coin çekim işlemleriniz 2FA uygulaması olmadan gerçekleşmeyecektir.

 

                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                

                                                                                                                            

Banka düzenleme kurulu bankaların Para Yatırma ve çekme limitlerinde Güncellemeler yapılmıştır. 1 Nisan 2018 tarihi itibari ile değerli yatırımcılarımız para yatırma ve çekme limitleri düzenlemeye gidilmiştir Lütfen inceleme yapınız https://www.vebitcoin.com/para-cekme-ve-yatirma-limitleri-nelerdir

                                                                               

        

             Bankalarda seçeneklerin daha fazla olması ve yatırımcılarımız günün her saatinde Para yatırma ve çekme işlemleri daha kolay hale gelmesi için BDDK Lisanslı Elektronik para yatırma ve ödeme kuruluşu PAPARA A.Ş. ile anlaşma sağlamış bulunmaktayız. Kısa süre sonra Vebitcoin borsamıza entegre edilecektir Tüm değerli yatırımcılarımıza bilgilendirme verilecektir.

NOT:Lütfen değerli kullanıcılarımız https://www.papara.com/ 'dan kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


EOS Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler

EOS YATIRMA ; EOS yatırma işlemlerinizde ‘’Gaz limitini 36000’’ veya daha yüksek değere ayarlayınız. EOS transfer işlemlerinizin 12 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız. EOS transferlerinizin 1 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm EOS yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. Manuel müdahale olmadığını bildirmek isteriz.EOS ÇEKME ; Lütfen gönderdiğiniz, EOS adreslerinizin gönderdiğiniz EOS Cüzdanı olduğundan emin olun ICO adreslerine göndermediğiniz den emin olunuz

ÖNEMLİDİR: TÜM EOS TRANSFERLERİNİZDE ''smart contract'' Akıllı transfer işlemlerini desteklemekteyiz Borsamızdan çekim yapmadan önce Lütfen Yolladığınız cüzdan adresinin desteklediğini sorunuz yada emin olunuz.

OmiseGO (OMG) Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler

OMG YATIRMA ; OMG yatırma işlemlerinizde ‘’Gaz limitini 36000’’ veya daha yüksek değere ayarlayınız. OMG transfer işlemlerinizin 12 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız. OMG transferlerinizin 1 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm OMG yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. Manuel müdahale olmadığını bildirmek isteriz.OMG ÇEKME ; Lütfen gönderdiğiniz, OMG adreslerinizin gönderdiğiniz OMG Cüzdanı olduğundan emin olun ICO adreslerine göndermediğiniz den emin olunuz

ÖNEMLİDİR: TÜM OMG TRANSFERLERİNİZDE ''smart contract'' Akıllı transfer işlemlerini desteklemekteyiz Borsamızdan çekim yapmadan önce Lütfen Yolladığınız cüzdan adresinin desteklediğini sorunuz yada emin olunuz.

0X (ZRX) Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler

ZRX YATIRMA ; ZRX  yatırma işlemlerinizde ‘’Gaz limitini 36000’’ veya daha yüksek değere ayarlayınız. ZRX transfer işlemlerinizin 12 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız. ZRX transferlerinizin 1 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm ZRX yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. Manuel müdahale olmadığını bildirmek isteriz.ZRX ÇEKME ; Lütfen gönderdiğiniz, ZRX adreslerinizin gönderdiğiniz ZRX Cüzdanı olduğundan emin olun ICO adreslerine göndermediğiniz den emin olunuz

ÖNEMLİDİR: TÜM ZRX TRANSFERLERİNİZDE ''smart contract'' Akıllı transfer işlemlerini desteklemekteyiz Borsamızdan çekim yapmadan önce Lütfen Yolladığınız cüzdan adresinin desteklediğini sorunuz yada emin olunuz.

ZENX(PAY) Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler

PAY YATIRMA ; PAY yatırma işlemlerinizde ‘’Gaz limitini 36000’’ veya daha yüksek değere ayarlayınız. PAY transfer işlemlerinizin 12 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız. PAY transferlerinizin 1 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm PAY yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. Manuel müdahale olmadığını bildirmek isteriz.PAY ÇEKME ; Lütfen gönderdiğiniz, PAY adreslerinizin gönderdiğiniz PAY Cüzdanı olduğundan emin olun ICO adreslerine göndermediğiniz den emin olunuz

ÖNEMLİDİR: TÜM PAY TRANSFERLERİNİZDE ''smart contract'' Akıllı transfer işlemlerini desteklemekteyiz Borsamızdan çekim yapmadan önce Lütfen Yolladığınız cüzdan adresinin desteklediğini sorunuz yada emin olunuz.

GOLEM (GNT) GNT Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler

GNT YATIRMA ; GNT yatırma işlemlerinizde ‘’Gaz limitini 36000’’ veya daha yüksek değere ayarlayınız. GNT transfer işlemlerinizin 12 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız. PAY transferlerinizin 1 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm GNT yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. Manuel müdahale olmadığını bildirmek isteriz.GNT ÇEKME ; Lütfen gönderdiğiniz, GNT adreslerinizin gönderdiğiniz GNT Cüzdanı olduğundan emin olun ICO adreslerine göndermediğiniz den emin olunuz

ÖNEMLİDİR: TÜM GNT TRANSFERLERİNİZDE ''smart contract'' Akıllı transfer işlemlerini desteklemekteyiz Borsamızdan çekim yapmadan önce Lütfen Yolladığınız cüzdan adresinin desteklediğini sorunuz yada emin olunuz.

Fun Fair (FUN) FUN Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler

GNT YATIRMA ; FUN yatırma işlemlerinizde ‘’Gaz limitini 36000’’ veya daha yüksek değere ayarlayınız. FUN transfer işlemlerinizin 12 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız. FUN transferlerinizin 1 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm FUN yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. Manuel müdahale olmadığını bildirmek isteriz.FUN ÇEKME ; Lütfen gönderdiğiniz, FUN adreslerinizin gönderdiğiniz FUN Cüzdanı olduğundan emin olun ICO adreslerine göndermediğiniz den emin olunuz

ÖNEMLİDİR: TÜM FUN TRANSFERLERİNİZDE ''smart contract'' Akıllı transfer işlemlerini desteklemekteyiz Borsamızdan çekim yapmadan önce Lütfen Yolladığınız cüzdan adresinin desteklediğini sorunuz yada emin olunuz.

CİVİC (CVC) CVC Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler

CVC YATIRMA ; CVC yatırma işlemlerinizde ‘’Gaz limitini 36000’’ veya daha yüksek değere ayarlayınız. CVC transfer işlemlerinizin 12 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız. CVC transferlerinizin 1 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm CVC yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. Manuel müdahale olmadığını bildirmek isteriz.CVC ÇEKME ; Lütfen gönderdiğiniz, CVC adreslerinizin gönderdiğiniz CVC Cüzdanı olduğundan emin olun ICO adreslerine göndermediğiniz den emin olunuz

ÖNEMLİDİR: TÜM CVC TRANSFERLERİNİZDE ''smart contract'' Akıllı transfer işlemlerini desteklemekteyiz Borsamızdan çekim yapmadan önce Lütfen Yolladığınız cüzdan adresinin desteklediğini sorunuz yada emin olunuz.

Basic Attention Token (BAT) BAT Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler

BAT YATIRMA ; BAT yatırma işlemlerinizde ‘’Gaz limitini 36000’’ veya daha yüksek değere ayarlayınız. BAT transfer işlemlerinizin 12 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız. BAT transferlerinizin 1 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm BAT yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. Manuel müdahale olmadığını bildirmek isteriz.BAT ÇEKME ; Lütfen gönderdiğiniz, BAT adreslerinizin gönderdiğiniz BAT Cüzdanı olduğundan emin olun ICO adreslerine göndermediğiniz den emin olunuz

ÖNEMLİDİR: TÜM BAT TRANSFERLERİNİZDE ''smart contract'' Akıllı transfer işlemlerini desteklemekteyiz Borsamızdan çekim yapmadan önce Lütfen Yolladığınız cüzdan adresinin desteklediğini sorunuz yada emin olunuz.

                                                                      

,

                                                

 

 Değerli yatırımcı; yapılan son güncelleme ile birlikte coin transferi başlayan ürünlerimizin detaylı bilgileri                                                                                                        

Bitcoin Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler 

*BTC ÇEKME ; BTC ağının 3 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız, ''Bitgo instant'' özelliği ile Vebitcoin BTC transferlerinde 3 güvenlik ile onaylamaktadır.Lütfen çekmek istediğiniz BTC adresiniz doğru olduğundan emin olunuz. BTC transferlerinde geri döndürülmediğini unutmayınız

*BTC YATIRMA ; BTC ağında BTC adresleriniz Vebitcoin Borsamıza her gönderim sonrası yeni ''Cuzdan'' adresi talep edebilirsiniz daha önce kullandığınız adresleri yollayacağınız ürünler hesabınız ile eşleştirmektedir. BTC ağının 3 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız ''Bitgo instant'' özelliği ile Vebitcoin BTC transferlerinde 0 onay hızı ile onaylamaktadır. BTC transferleriniz 1 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm BTC yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. Manuel müdahale olmadığını bildirmek isteriz.

Bitcoin Cash Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler 

*BCH ÇEKME ; BCH ağının 12 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız Vebitcoin BCH transferlerinde 3 güvenlik ile onaylamaktadır. Lütfen çekmek istediğiniz BCH adresiniz doğru olduğundan emin olunuz BCH transferlerinde geri döndürülmediğini unutmayınız.

*BCH YATIRMA ; BCH ağında BCH adresleriniz Vebitcoin Borsamıza her gönderim sonrası yeni ''Cuzdan'' adresi talep edebilirsiniz, daha önce kullandığınız adresleri yollayacağınız ürünler hesabınız ile eşleştirmektedir. BCH ağının 12 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız  BCH transferleriniz 1 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm BCH yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. Manuel müdahale olmadığını bildirmek isteriz.

Bitcoin GOLD Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler

*BTG ÇEKME ; BTG ağının 10 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız, Vebitcoin BTG transferlerinde 3 güvenlik ile onaylamaktadır. Lütfen çekmek istediğiniz BTG adresiniz doğru olduğundan emin olunuz BTG transferlerinde geri döndürülmediğini unutmayınız.

*BTG YATIRMA ; BTG ağında BTG adresleriniz Vebitcoin Borsamıza her gönderim sonrası yeni ''Cuzdan'' adresi talep edebilirsiniz, daha önce kullandığınız adresleri yollayacağınız ürünler hesabınız ile eşleştirmektedir. BTG ağının 10 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız  BTG transferleriniz 1 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm BTG yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. Manuel müdahale olmadığını bildirmek isteriz.

Ethereum Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler 

ETH YATIRMA ; Ledger Wallet ETH yatırma işlemlerinizde ‘’Gaz limitini 36000’’ veya daha yüksek değere ayarlayınız. ETH transfer işlemlerinizin 12 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız. ETH transferlerinizin 1 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm ETH yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. Manuel müdahale olmadığını bildirmek isteriz.

ETH ÇEKME ; Lütfen gönderdiğiniz, ETH adreslerinizin gönderdiğiniz ETH Cüzdanı olduğundan emin olun ICO adreslerine göndermediğiniz den emin olunuz.

Litecoin Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler

*LTC ÇEKME ; Vebitcoin ‘’3’’ karakteriyle başlayan adreslere LTC çekimini desteklemez. Gönderim yapacağınız adresin ''3'' rakamı ile başlamadığından emin olunuz.

*LTC YATIRMA; LTC ağında Ltc adresleriniz Vebitcoin Borsamıza her gönderim sonrası yeni ''Cuzdan'' adresi talep edebilirsiniz daha önce kullandığınız adresleri yollayacağınız ürünler hesabınız ile eşleştirmektedir. LTC ağının 10 şebeke onayından geçtiğini unutmayınız  LTC transferleriniz 1 saat kadar sürebileceğini unutmayınız. Tüm LTC yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza eklenmektedir. Manuel müdahale olmadığını bildirmek isteriz.

Ripple Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler

*XRP ÇEKME ; XRP çekme işlemleriniz özel cüzdan adreslerine çekim işlemi yapmayan kullanıcılarımız lütfen gönderim yaptığınız adres ''Destinasyon tag'' kodunu yazmayı unutmayınız. Onayladığınız işlemlerde geri çevrilemediği için ürünlerinizin kaybolmasına neden olabilirsiniz.

*XRP YATIRMA ; Lütfen borsamızda size özel ‘’Destinasyon Tag’’ kodunu yazmadan ürün göndermeyiniz. Yapılan tüm transferler otomatik olarak eşleştirildiği için ''Tag'' kodu olmadan gönderdiğiniz ürünlerin hesabınız ile eşleştirilmesinin mümkünü yoktur. Tüm XRP yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza geçmektedir. ortalama XRP süreniz 3dk sürmektedir. Manuel müdahale olmadığını bildirmek isteriz.

Stellar Yatırma ve çekme işlemlerinde yapılan değişiklikler

*XLM ÇEKME ; XLM çekme işlemleriniz özel cüzdan adreslerine çekim işlemi yapmayan kullanıcılarımız lütfen gönderim yaptığınız adres ''Memo'' kodunu yazmayı unutmayınız. onayladığınız işlemlerde geri çevrilemediği için ürünlerinizin kaybolmasına neden olabilirsiniz.

*XLM YATIRMA ; Lütfen borsamızda size özel ‘’Memo’’ kodunu yazmadan ürün göndermeyiniz. Yapılan tüm transferler otomatik olarak eşleştirildiği için ''Memo'' kodu olmadan gönderdiğiniz ürünlerin hesabınız ile eşleştirilmesinin mümkünü yoktur. Tüm XLM yatırma işlemleriniz otomatik olarak hesabınıza geçmektedir. Ortalama XLM süreniz 3dk sürmektedir. Manuel müdahale olmadığını bildirmek isteriz

2 Haziran 2018'de EOS, Ethereum protokolünden (ERC20) mainnet'e geçecek. Şu ana kadar EOS'u şu anda desteklemeyi taahhüt edemeyiz. Bunun en önemlileri şunlardır: EOS'un birden fazla zinciri vardır ve tüm zincirleri destekleyemeyiz, bu nedenle, Zincirin stabilize olması için belirsiz bir süre beklememiz gerekir. EOS'u ana şebekede desteklemek için gerekli olan iş miktarı önemli olacaktır ve bu konuyla ilgili yukarıda bahsedilen belirsizlik nedeniyle, şu anda onu destekleyecek kaynaklara güvenilir bir şekilde müdahale edemeyiz. değerli yatırımcılarımız çekim işlemleriniz 19 mayıs 23:59 saatine kadar devam edecektir bu süre sonrası Zincirin stabilize hale gelinceye kadar aktif yatırma ve çekme olmayacaktır.
Değerli yatırımcımız Electroneum (ETN) Cüzdanlarının Genel Şu an aktif ETN çalışmakta olan borsalarda pasife alınması nedeni ile borsamızdan belirsiz süre askıya alınacaktır. 25/05/2018 tarihi itibari ile askıya alınacağı için Fiyat teklifiniz anlık kurun 2 katına yakın alım fiyatları girilmiştir bu nedenle alım emirleriniz otomatik olarak silinmektedir elinde ETN olan kullanıcılarımız satısını ''kar'' olarak sağlayabilir. belirlenen tarih sonunda Electroneum (ETN) dükkanımız pasif duruma alınacağından dolayı ürün alış ve satışı gerçekleştirilemeyecektir. Belirtiğiniz Electroneum (ETN) cüzdan adreslerinize çekim işlemleri gerçekleştirilecektir. Belirlenen süre sonrası Borsamızın belirlediği yüksek teklif sona erecektir. Çekim yapmak isteyen kullanıcılarımız, Yardım bölümünden cüzdan adresinizi göndermenizi  rica ederiz

Size Faydalı Olabileceğini Düşündüğümüz Bazı Konular

Coin Nedir

Coin Nasıl Alabilirim

Coin Nasıl Satabilirim